02-blog

Hizmet sektörünün sınırları olmadığı gibi, hizmet kalitesinin de sınırları yoktur. Önünde durulamayan bir dönüşüm dalgasının içinde her geçen gün genişleyen sınırlarıyla dünya, hepimiz için eşi benzeri görülmemiş bir sosyal gerçeklik oluşturmaktadır. Bu aşamada, dönüşümün bir parçası olarak onu yönlendirebilmek, ancak bu sürecin dinamiklerine hâkim olmakla mümkündür. TTECH olarak bu bilinçle verdiğimiz hizmetlerin, hayatın gerisinde kalmaması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Herhangi bir alanda hizmet verdiğiniz çok sayıda müşteriniz olabilir. Günümüz dünyasında, verdiğiniz hizmetin kalitesi ve ana akımın dışında attığınız tüm adımlar, markanız için imza niteliğindedir. Başka bir ifade ile, fark yarattığınız kadar yankı uyandırırsınız. Fark yaratmak ise ancak müşterilerin “hizmet verilen insanlar kitlesi” olarak değil “farklı ihtiyaç, nitelik ve talepleri olan bireyler” olarak değerlendirilmesiyle mümkün. TTECH olarak, yaptığımız her işin bizim kalitemizi temsil ettiğinden ve müşterilerimizin mutlak memnuniyetiyle sonuçlandığından emin olana dek çalışıyoruz. Bu ilke doğrultusunda yıllardır CRM yazılımlardan yararlanıyoruz. Bizim hizmet verdiğimiz müşterilerimizle aramızdaki bağı korumak için kullandığımız CRM yazılımları, sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

CRM (Customer Relationship Management-Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımlar, en temel biçimiyle firmanız ile hizmet verdiğiniz müşterileriniz arasındaki iletişimi ve etkileşimi tüm boyutlarıyla kontrol etmenizi sağlayan yazılımlardır. Hizmet verdiğiniz müşteri ağını CRM yazılımlar aracılığıyla yöneterek sunduğunuz tüm hizmetlerin kalitesini, işinizin verimliliğini ve büyüme hızını da kontrol edebilirsiniz. Her ilişki biçiminde olduğu gibi, hizmet veren ve hizmet alan taraflar arasındaki iletişim ve etkileşimin sağlıklı ve sürdürülebilir olması gerekmektedir.  CRM yazılımlar, firmanıza bu iletişim düzlemini yaratmanın en kullanışlı ve teknolojik yoludur. TTECH bünyesinde size özel geliştirdiğimiz yazılımlar aracılığıyla iş ilişkilerinizi iyileştirerek, işinizi de bir sonraki adıma taşıyabilirsiniz.

İşinizin nitelik ve ihtiyaçlarına göre geliştirdiğimiz CRM yazılımlar üzerinde bir terzi dikkatiyle çalışıyoruz. Böylece sizler de hizmet verdiğiniz müşteri kitlenizin nitelik ve ihtiyaçlarını titizlikle takip edebilirsiniz. Size özel CRM yazılımlar aracılığıyla, müşterilerinizle ilgili tüm bilgi ve kayıtlar güvenle arşivlenir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunu veriye istediğiniz zaman erişebilir ve dilediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. CRM yazılımlar, müşterilerinizle kolaylıkla ve sürekli bağlantı hâlinde kalmanızı sağlayacaktır. Müşterilerinizle kurduğunuz sürekli bağlantılar aracılığıyla onlara pazarlama, dijital danışmanlık, müşteri servisi ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz daha pek çok hizmeti sunabilirsiniz. CRM yazılımlar, bireysel ilgi ve alakanın, kişiye yönelik hizmetin çok değerli olduğu günümüz şartlarında farkınızı ortaya koymanın temel adımlarından biri olarak değerlendirilebilir.

Hizmet verdiğiniz müşteri kitleniz, birbirinden farklı ihtiyaçlara sahip bireylerden oluştuğundan, doğal olarak müşterilerinizin her biriyle kurduğunuz iletişimin de kendine özgü yanları vardır. CRM yazılımlar, kişiden kişiye değişen ihtiyaçlara kişiye yönelik yanıt vermenizin yollarından biridir. Müşterilerinizle ilgili tutulan kayıtlara ve verilere kolaylıkla erişmenize olanak sunan CRM yazılımlar sayesinde müşteri profilinizin ihtiyaçlarına sağlıklı bir biçimde yanıt verebilirsiniz. TTECH olarak, müşteri ilişkilerinizi web sayfası, telefon, e-posta, canlı sohbet gibi pek çok koldan güvenle yöneterek firmanızın verimliliğini artırmaya giden yolda sizinle yürüyoruz.